Skelbimai - Pirk pigiau - parduok brangiau!

reklama3

reklama13

Kur išrinkti šventinę dovaną žvejui? Romadoje

0.00 ( 0 balsų )
Kontaktai+37068241616

Vieta

KLAIPĖDA
Naujoji uosto g 18
Pridėtas2021-12-21
Kur išrinkti šventinę dovaną žvejui? Romadoje

Aprašymas

Kur išrinkti šventinę dovaną žvejui? Romadoje

Visus Žvejus, jų antrąsias puses, drauges ir draugus, gimines ir bendradarbius kviečiame į „Romadą“ šventinių dovanų – pas mus jūsų laukia per 500 privilegijuotų Kalėdinių ir Naujametinių nuolaidų. Dabar šiltą „Jezi“ kostiumą su -50proc nuolaida įsigysite tik už 99eur,o kiti Žvejybai ir Mežioklei Šilti Kostiumai laukia jūsų  su nuolaida nuo 20 iki 50proc Pigiau, o šiltiems batams ir botams nuo 20 iki 70proc. Nuolaida, Įsidėmėkit adresą - Klaipėda, Naujoji uosto gatvė 18. arba www.romada.lt  Dėmesio, Prie Romados Plius parduotuvės įrengtas pardavimo aparatas. Uodo trūklio lervos ir stintinės sistemos bei karpio porcijos stintoms  Romada  laukia VISĄ PARĄ Septynias dienas per Savaitę!
Kur išrinkti šventinę dovaną žvejui? Romadoje. Užsukite pas mus ir visi jūsų galvosūkiai, ieškant dovanų žvejams, išsispręs per kelias minutes.
TOP sąrašas:

„Quantum ir Romada Extreme“Šiltą nepralyjantį kostiumą su -40proc nuolaida įsigysite tik už 119eur , O firmos Jenzi kostiumas su 50proc nuolaida Tik 99eur.
Žvejybai ir Mežioklei šilti kostiumai laukia jūsų  su nuolaidomis nuo 20 iki 50proc Pigiau
Šiltiems Batams ir Botams, dabar gausite nuolaida nuo 20 iki 70proc pigiau ,
Visiems Spiningams, meškerėms, Feederiams bei Ritėms nuo 20 iki 50proc pigiau.
Šiltoms pirštinėms, kepurėms, Merino vilnos kojinėms ir šildančius apatinius įsigysite su 20proc. nuolaida
Kuprinėms, Kėdėms,Prožektoriams, Žieminėm Palapinėm Kūbams, Ledo grąžtams bei smaigus gelbėtojus ant ledo dabar įsigysite  20proc Pigiau.


Ir primename, kad tik „Romadoje“ įsigysite įpakuotą į šventiškai išpuoštą dėžutę dovanų čekį.

. Plačiau rasite  www.romada.lt.  „Romada Plius“ parduotuvėje Klaipėdoje, Naujoji uosto g. 18.  Dėmesio: Nuo Pirmadienio iki Penktadienio Prailgintas darbo laikas nuo 7 ryto iki 20 vakaro,kad visi suspėtų įsigyti Dovanų. Jei negalite atvykti - prekes ar dovanų čekį užsisakykite internetu www.romada.lt.  

Skelbimo informacija

Skaitytas:369

Įvertinimas

Reitingas

reklama2

 

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.