Privatumo politika

 

Ši politika parengta pagal galiojančius įstatymus ir skirta suprasti, kaip https://manoplotas.lt apdoroja informaciją, kuri gali būti naudojama tiesiogiai ar netiesiogiai identifikuoti asmenį, surinktą registruojant ir naudojantis Interneto svetaine ar Paslaugomis.

 

1. Apibrėžimai

1.1. Sąskaita - internetinė paskyra, kurią Vartotojas sukūrė svetainėje.

1.2. Taikomi įstatymai. Bendras duomenų apsaugos reglamentas Nr. 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir tokių duomenų laisvą judėjimą bei kitus taikytinus asmens duomenų apsaugos įstatymus.

1.3. Sutikimas - bet kokia laisvai pateikta, konkreti, informuota ir nedviprasmiška vartotojo norų, kuriomis jis arba ji, pareiškimu arba aiškiais teigiamais veiksmais, nurodo sutikimą tvarkyti jo asmens duomenis.

1.4. Asmens duomenys - visa informacija, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusi su Vartotoju.

1.5. Politika - ši privatumo politika.

1.6. Apdorojimas - bet kokia operacija ar operacijų rinkinys, atliekamas su Asmens duomenimis ar Asmens duomenų rinkiniais automatiškai ar ne, pavyzdžiui, rinkimas, įrašymas, organizavimas, struktūrizavimas, saugojimas, adaptavimas ar pakeitimas, paieška, konsultavimas, naudojimas, atskleidimas perduodant, skleidžiant ar kitaip pateikdamas informaciją, suderinimas ar derinimas, apribojimas, ištrynimas ar sunaikinimas.

1.7. Profiliavimas - bet kokia automatizuota asmeninių duomenų apdorojimo forma, kurią sudaro naudojimasis Asmens duomenimis, siekiant įvertinti tam tikrus asmeninius su Vartotoju susijusius aspektus, ypač analizuoti ar numatyti naudotojo veiklos aspektus ekonomine padėtimi, asmenines nuostatas ar elgesį.

1.8.  Ši Interneto svetainė https://manoplotas.lt yra IĮ „Elneja“ (Įm. kodas: 303801853, el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)  (toliau - „Administracija“) nuosavybė.  Administracija prižiūri šią Interneto svetainę bei teikia nemokamas bei mokamas paslaugas.

1.9. Vartotojas - bet kuris fizinis asmuo, kuris naudoja, naudojo ar išreiškė pageidavimą naudoti ar kitaip susijęs su Interneto svetaine ir (ar) paslaugomis.

 

2. Bendrosios nuostatos

2.1. Ši politika taikoma, jei Vartotojas naudoja, naudojo ar išreiškė ketinimą naudoti ar kitaip susijęs su Interneto svetaine, įskaitant ryšius su Vartotoju, nustatytą prieš įsigaliojant politikai.

2.2. Kai lankotės Interneto svetainėje, galite pateikti mums dviejų tipų informaciją: asmeninius duomenis, kuriuos jūs savanoriškai atskleidžiate, kurie renkami atskirai, ir asmeninius duomenis, surinktus automatiškai, kai naudojate interneto svetainę.

2.3. Administracija tvarko visus Asmens duomenis pagal bendruosius duomenų tvarkymo principus:

2.4. Visa informacija saugoma saugiai ir joje gali naudotis tik įgalioti darbuotojai. Administracija įgyvendina ir prižiūri tinkamas technines, saugumo ir organizacines priemones, kad apsaugotų jūsų asmeninius duomenis nuo neteisėto ar neteisėto duomenų tvarkymo ir naudojimo bei atsitiktinio praradimo, sunaikinimo, sugadinimo, vagystės ar atskleidimo.

 

3. Renkami asmens duomenys

3.1. Asmeniniai duomenys gali būti renkami iš jūsų naudodamiesi svetaine. Administracija renka įvairius jūsų asmeninių duomenų tipus.

3.2. Jūsų Asmens duomenys renkami ir naudojami per tris pagrindinius etapus: registracija, tapatybės patvirtinimas ir svetainės naudojimas.

3.3. Pateikdami mums savo asmeninius duomenis, taip pat suteikiame sutikimą rinkti, laikyti, naudoti ir atskleisti savo asmeninius duomenis pagal politiką. Be pirmiau pateiktos informacijos pateikimo, jei pasirinksite toliau susisiekti su mumis elektroniniu paštu arba per "Susisiekite" svetainės skiltyje, mes galime išsaugoti, naudoti ir atskleisti jūsų pranešimų turinį kartu su jūsų el. Pašto adresu ir mūsų atsakymai.

 

4. Vartotojo registravimo duomenų apdorojimas

4.1. Interneto svetainėje registracijos metu ir (ar) talpindami joje skelbimus pateikiate mums savo asmeninius duomenis, pvz .: vardą, pavardę, el. pašto adresą, mobiliojo telefono numerį arba socialinės žiniasklaidos profilį. Šių Asmens duomenų pateikimas yra privalomas, kad jūsų sąskaita būtų aktyvuota arba kad būtų pridėtas skelbimas. Nesugebėję pateikti šių duomenų arba sprendimo pašalinti arba prieštarauti bet kurio iš tokių duomenų tvarkymui, bus panaikinta jūsų sąskaita bei pašalinti jūsų skelbimai.

4.2. Galite užsiregistruoti interneto svetainėje, užpildydami registracijos formą arba prisijungdami naudodami pasirinktą socialinės žiniasklaidos profilį. Pastaruoju atveju mes surinksime reikiamus identifikavimo duomenis iš atitinkamos socialinės žiniasklaidos platformos.

4.3. Galite bet kuriuo metu pasiekti ir redaguoti, atnaujinti arba ištrinti savo kontaktinius duomenis prisijungdami prie savo paskyros naudodami savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

4.4. Ši asmens tapatybės informacija apdorojama vartotojo identifikavimo tikslais ir sąskaitos bei skelbimų aktyvavimui. Be to, ši informacija gali būti naudojama teikiant naudotojams paramą, informuojant juos apie artėjančius pakeitimus ar patobulinimus, pateikiant informaciją apie bet kokių sąlygų ar taisyklių pakeitimą (įskaitant politikos pakeitimus), taip pat kitą svarbią informaciją.

4.5. Administracija tvarko Vartotojų registracijos duomenis apie teisinį pagrindą:

4.5.1. Jūsų sutikimas, išreikštas savanoriškai pateikdamas ir užpildydamas savo asmeninės informacijos duomenis mūsų registracijos formoje;

4.5.2. Administracijos ir Vartotojo sutartinių susitarimų ir įsipareigojimų sudarymas ir vykdymas;

4.5.3. Administracijos teisėtų interesų vykdymas.

 

5. Slapukų politika

5.1. Slapukų politika yra paremta galiojančiais įstatymais ir yra skirta padėti jums geriau suprasti kokius slapukus Administracija naudoja interneto svetainėje https://manoplotas.lt ir koks yra šių slapukų naudojimo tikslas.

5.2. Kas yra slapukas ir kam jis reikalingas

5.2.1. Slapukas - tai nedidelis duomenų elementas, kurį interneto naršyklės gauna ir išsaugo įrenginyje kaskart, kai apsilankote tam tikroje interneto svetainėje.

5.2.2. Slapukai reikalingi tam, kad interneto svetainės darbas būtų sklandesnis, efektyvesnis, o jos administracija galėtų gauti išsamesnę informaciją apie lankytojus, kurią naudotų renkant statistiką bei gerinant interneto svetainės veiklą, įsidėmėti su jumis susijusią informaciją (prisijungimo duomenis) ir tuo būdų užtikrinti jūsų naršymo sklandumą ir paprastumą.

5.2.3. Slapukų saugojimo jūsų interneto naršyklėje ir naršymo įrenginyje trukmė yra skirtinga. Sesijos slapukai iš jūsų naršyklės ir kompiuterio ištrinami uždarius interneto naršyklę. Nuolatiniai slapukai jūsų įrenginyje ir naršyklėje saugomi iki kol bus ištrinti ar kol baigsis jų galiojimo laikas.

5.2.4. Visi mūsų naudojami slapukai yra naudojami tik gavus jūsų sutikimą. Jei mūsų tinklalapį naršote ir po slapukų pranešimo parodymo mūsų interneto svetainėje, taip išreiškiate savo pritarimą šiai Politikai.

5.3. Kokius slapukus ir kokiais tikslais mes naudojame

5.3.1.  Aktualiausi ir aiškiausiai pastebimi vartotojui navigaciniai slapukai. Jie reikalingi tam, kad būtų galima kokybiškiau naudotis interneto svetaine ir visomis jos funkcijomis, tokiomis kaip priėjimas prie tik jums matomų interneto svetainės sričių (Mano kabinetas, Mano skelbimai, Įsiminti skelbimai ir kt.).

5.3.2. Analitiniai slapukai naudojami mūsų svetainės lankytojų statistinei analizei parengti. Remiantis ja, galime spręsti, koks turinys aktualiausias ir populiariausias, kokiu būdu lankytojai dažniausiai sužino apie jį. Gauti rezultatai yra visiškai anoniminiai..

5.3.3. Tiksliniai slapukai tarsi susieja kelias vartotojo aplankytas interneto svetaines (Pvz. Google reklama). Šiuos slapukus mums išsiunčia patikimos trečiųjų šalių įmonės. Mes neturime priėjimo prie kitų svetainių slapukų informacijos, ji yra visiškai jų kontroliuojama.

5.3.4. Funkciniai slapukai yra naudojami, pavyzdžiui, įsiminti vartotojo pasirinkimus. Jie nėra būtini, tačiau ženkliai pagerina vartotojų patirtį ir navigacijos kokybę.

5.4. Kaip pakeisti slapukų nustatymus

5.4.1. Jei mūsų interneto svetainės slapukus blokuosite, negalėsite pasiekti tam tikrų jos vietų, funkcijų arba puslapis neveiks taip, kaip įprasta.

5.4.2. Savo naršyklėje galite patys pasirinkti ar norite priimti slapukus, ar ne. Skirtingos naršyklės suteikia skirtingas slapukų kontrolės galimybes. Paprastai naršyklė siūlo priimti slapukus, juos atmesti arba ištrinti. Slapukų politikos pakeitimai Kartas nuo karto šią Politiką atnaujinsime. Jei atliksime reikšmingus pakeitimus, būtinai jus apie tai informuosime, vis dėlto labai rekomenduojame Politiką reguliariai perskaityti ir susipažinti su naujausia joje pateikta informacija.

 

 

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.