Auksiniai ziedai

 

 Ieškote žiedo, kuris turi ne kokią nors simbolinę prasmę, tačiau Jums tiesiog norisi puoštis ir kasdien atrodyti puikiai? Tokiu atveju siūlome rinktis tokius, kurie patogūs, kuriuos dėvint kasdien – galėsite džiaugtis stiliumi. Juk dažnai užtenka pilkų, nuobodžių drabužių ir ryškaus, akis traukiančio žiedo, kad Jūsų stilius būtų išbaigtas.

Tiesa, kaip rasti tinkamo dydžio žiedą, kai jis yra perkamas internetu iš fashiongold.lt el. parduotuvės. Apie tai ir bus šis straipsnis.

Pateiksime esmines gaires, kurios gali padėti palyginti žiedų dydžius ir rasti Jums labiausiai tinkamą.

 Piršto dydžio matavimas

Pirmiausia, žinoma, reikia išmatuoti piršto storumą. Žemiau pateiksime esmines gaires tiksliam, pamatavimui. Tikimės, kad tai Jums padės sutaupyti daug laiko ir iš pirmo karto iškart įsigyti tokį papuošalą, kuris tinka savo matmenimis.

1. Matavimui reikia siūlo, liniuotės ir žymeklio.

2. Apvyniokite siūlą ant bevardžio piršto.

3. Vieta, kur siūlas susijungia turi būti pažymima žymekliu.

4. Matuokite su liniuote – koks yra atstumas.

5. Žinodami skaičius – galite ieškoti tinkamo dydžio žiedo.

Visgi, reikia nepamiršti, kad:

• Matuoti reikia tada, kai pirštai nėra patinę.

• Geriausia – viduryje dienos.

• Atsakingai matuokite kiekvieną milimetrą. Kai kurie linkę sumažinti apimtį.

 Kai skaičiai jau yra žinomi – užsukite į internetinę prekybos vietą ir raskite tokį žiedą, kuris Jums patinka.

Žiedai, kurie tinka kasdienai

Renkantis žiedus, žinoma, reikia įvertinti – kada jie bus dėvimi. Vieni labiausiai tinka švenčių metu, kiti dažniausiai dėvimi kasdien. Varijuoja ne tik stilius, tačiau ir praktiškumas. Išskirsime kelis aspektus, kuriuos reikia įvertinti renkantis žiedus kasdienai.

• Siūlome rinktis brangiojo metalo gaminius, kadangi jie yra atsparesni aplinkos poveikiui.

• Geriausia rinktis tokius, kurie yra su mažomis akutėmis arba visai be jų. Tai leidžia išvengti papuošalo įsipynimo į plaukus ir panašiai.

• Būtinai dėvėkite savo dydžio žiedą, kad jis nespaustų ir nesmuktų.

• Svarbiausia yra ne mados, tačiau Jūsų stilius bei asmeniniai poreikiai.

Net ir vienas žiedas gali padėti Jūsų stiliui tapti kur kas išraiškingesniu ir aplinkinių žvilgsniams į Jus kryptį. Svarbiausia, žinoma, dėvėti tai, kas Jums kelia pasitikėjimą savimi.

 

 

Sveiki šiame straipsnyje pateikiama skelbimų rinkos apžvalga ir pagrindinės skelbimų rinkos tendencijos. Taigi pradėkime.

Pirmas punktas. Pasikeitusios technologijos. Iš esmės žmonių poreikiai per kelis dešimtmečius nepasikeitė. Žmonės ir toliau nori parduoti ar nusipirkti butą, automobilį, susirasti antrąją pusę ir taip toliau.   Pasikeitė tik skelbimų pateikimo technologijos. Jeigu anksčiau skelbimai buvo talpinami laikraštyje tai veliau atsirado skelbimų lentos ir forumai. Dar veliau į rinką atėjo soc tinklai o dar vėliau atsirado ir mobilios programėles arba appsai.

Antras punktas. Vis didėjanti konkurencija. Anksčiau nebuvo jokios konkurencijos. Buvo vienas vienintelis laikraštis kuriame žmonės ir talpino skelbimus. Dabar kasdien skelbimų portalų tik daugėja tai priveda prie to kad žmonėms darosi sunkiau surasti reikiama paslaugą.

Trečias punktas. Skelbimų portalus išstumia soc tinklai. Patalpinti skelbimą soc tinkluose yra paprasčiau ir greičiau užtenka tik parašyti postą į kokią nors skelbimų grupę ir skelbimas patalpintas. Žiurint iš savininkų pozicijos grupę soc tinkluose galima sukurti daug greičiau nei paleisti skelbimų portalą, grupės išlaikymas nemokamas todėl soc tinklai vis labiau ir labiau išstumia skelbimų portalus.

Ketvirtas punktas. Laikraščius labai stipriai išstumė internetiniai portalai ir soc tinklai. Priežastys tos pačios kaip ir trečiam punkte. Spausdinti laikraštį daug brangiau kainuoja nei išlaikyti grupę soc tinkluose be to klientui nereikia laukti kada bus atspausdintas laikraštis nes klientas nori pasiskelbti čia ir dabar.

Penktas punktas. Atsirado tokios subkategorijos kurių anksčiau visisškai nebuvo. Pvz atsirado kompiuterijos skelbimai, mobiliųjų telefonų skelbimai o anksčiau visų šių prekių nebuvo.

Šeštas punktas. Padidėjo prekių įvairovė todėl tenka kurti vis gylesnę subkategorijų strukturą. Pvz. anksčiau buvo gaminami vos keli automobilių modeliai o dabar tų modelių yra šimtai o gal ir tūkstančiai. Todėl tinklapio adminams tenka kurti labai didelės apimties duombazę kad klientai galėtų surastį reikiamą prekės modėlį.

Septyntas punktas. Informacijos perteklius, sukčiavimas ir spamas. Dabartines skelbimų lentas užpludo sukčiai, aferistai ir spamintojai ir žmonės tiesiog paskesta informacijos jūroje.

Aštuntas punktas. Skelbimų lentos po truputį darosi mokamos. Viskas eina prie vis didesnio informacijos apmokestinimo. Dabar kad pasiskelbti daug kur tenka susimokėti.

Štai tokios skelbimų rinkos tendencijos galioja šiuo metu.

 

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.